12 Şubat 2010 Cuma

Defnem 1 yaşında

Gönderen Azra Rakicioglu zaman: 22:16
Aslında 3 gün önceydi ama ancak oturup yazabiliyorum. Meğer insan çocuğunun doğum gününü partisi için ne kadar çok kafa patlatıyormuş!! Özellikle de ilk doğum günü ise . Hala inanamıyorum , benim küçük bebeğim artık 1 yaşında. Daha dün doğmamış mıydı diye kendimize sorup durduk kocacımla. Hangi ara 12 ay geçmiş, inanılır gibi değil ..
Yeğenlerim ve arkadaşlarımın bebeklerinden tecrübe ettiğim kadarıyla ilk yaş günleri hep ağlamayla geçer. Çok minik oldukları için henüz kutlamanın farkında değiller ve etrafta çok fazla uyaran olduğu için ( balonlar, afişler , bir sürü insan vs.) huzursuz olup parti boyunca ağlarlar. Ben Defne'min ilk doğum günü böyle geçsin istemedim, o yüzden sadece 7 ile 22 ay arasında 6 bebek ve annelerini davet ettim. Çok da güzel oldu. Benim minik kelebeğim o kadar mutlu oldu ki..hele herkes bir ağızdan iyi ki doğdun Defne diye şarkı söylemeye başlayınca bizimki öyle bir coştu ki :)) O da ben de çok mutluyduk o gün..
Kuzusuna doğum günü yapmayı planlayan herkese tavsiyem , sadece yaşıtlarını davet edin. Çok daha güzel oluyor. Büyüklerden gelmek isteyen olursa akşam davet edin. Ben öyle yaptım ve her şey istediğim gibi gitti.
Son cümlem minik kuzuma : Hayat kolay değil ama çok güzel. Zorluk da yaşasan yüzün ilk doğum günündeki gibi hep gülsün bebeğim. Seni çok ama çok seven ve hep yanında olacak olan annen.


-Mutluluk sarhoşu Defne'nin annesi-

0 yorum:

Yorum Gönder

 

deyda'nın dükkanı Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez