1 Ocak 2010 Cuma

yeni yıl

Gönderen Azra Rakicioglu zaman: 23:18

yeni yılın ilk günü nasıl geçti anlayamadım..hoş, Defne ile her gün ışık hızıyla geçiyor ama insan yılın ilk gününde bu kadar yoğun olur mu hiç? oluyormuş işte.. dün alışveriş merkezine koşturup Defne 'nin uçak sesini bile bastıracak kadar sesli çığlıkları eşliğinde son dakika hediyelerini almaya çalıştıktan sonra , kızımla ilk yılbaşını kutlamak üzere babasıyla evde buluştuk.. sonra Ayda da annesi ve babasıyla bize katıldı yeni yıla hep beraber girdik.. umarım bundan sonra hiç ayrılmayız ve hep beraber nice yeni yıllar kutlarız..
bu arada 2010 için çok güzel projelerimiz var. umarız hepsini istediğimiz şekilde yaparız ve burda herkesle paylaşırız... bunların en önemlisi Ayda'nın doğumu olacak. küçük hanımı Nisan gibi aramıza bekliyoruz. bir kere bu tek başına 2010 yılını şimdiden harika kılacak bir olay :))
Derkeeenn yılın ilk günü doğum günü pastası yapmakla geçti. yarın yapılacak bir doğum günü için şimşek mcqueen pastası siparişi geldi ve bu yüzden 2010'un ilk günü çok yoğun geçti. günün sonunda kendimi azcık yorgun hissediyorum ama çok ve huzurluyum...çünkü üretiyorum , çalışıyorum ve mutluyum...


Defne'nin annesi

0 yorum:

Yorum Gönder

 

deyda'nın dükkanı Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez